A

Aakula Auli

luokanopettaja 4A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5280 auli.aakula@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Aalto Marjo

erityisluokanopettaja 7F, 8F, 9F Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5320 marjo.aalto@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Aamu- ja Iltapäivätoiminta Valpperi

Valpperin koulu Puh. 050 567 1880 Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Ahrelma Anna-Maria

erityisluokanopettaja 5E, 6E Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5350 anna-maria.ahrelma@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Anttila Satu

markkinapaikkavastaava Liikunta ja nuorisotyö Puh. 040 554 7778 henrikin.markkinapaikat@gmail.com Osoite: Hallintokuja 2 21270 Nousiainen

Aro-Heinilä Antti

8A MA, FY, KE Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5389 antti.aro-heinila@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Arvio Marjo

luokanopettaja 5A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5399 marjo.arvio@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
B

Bacso Katja

luokanopettaja 1A Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5338 katja.bacso@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Blom Anett

rehtori Lukio Puh. 044 435 5380 anett.blom@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
E

Einiö Keijo

luokanopettaja 6B Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5329 keijo.einio@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Emmi Ordning

päiväkodin johtaja Koljolan päiväkoti Puh. 040 451 7604 emmi.ordning@pilkepaivakodit.fi Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen

Eriksson-Tolkki Vilhelmiina

Työpajatoiminnan ohjaaja Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 6952 tyopaja@mynamaki.fi
G

Grönholm Pertti

rakennustarkastaja Tekninen osasto Puh. 044 4355 403 pertti.gronholm@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen
H

Haataja Samuli

erityisopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5321 samuli.haataja@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Halonen Minna

varhaiskasvatusjohtaja Varhaiskasvatus Puh. 044 435 5201 minna.halonen@nousiainen.fi Osoite: Hallintokuja 2 21270 Nousiainen

Heikkilä Anne-Maria

koulusihteeri Henrikin yhtenäiskoulu, Lukio Puh. 044 435 5315 anne-maria.heikkila@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Heikkilä Katri

palveluvastaava Henrikin yhtenäiskoulu, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5442 katri.heikkila@nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Heinonen Pasi

vesihuolto-osaston hoitaja Kiinteistönhoito, Nousiaisten Vesi Oy Puh. 044 435 5411 tai 044 435 5410 pasi.heinonen@nousiainen.fi Osoite: Nousiaisten Vesi Oy Nummentie 5 21270 Nousiainen

Heinonen Teemu

kunnanjohtaja Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5555 teemu.heinonen@nousiainen.fi Osoite: Hallintokuja 2 21270 Nousiainen

Helevä-Launonen Päivi

erityisopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5343 paivi.heleva-launonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Helin Jaana

erityisluokanopettaja 4E Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5347 jaana.helin@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Honkavaara Sinikka

ruokahuoltopäällikkö Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5440 sinikka.honkavaara@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Hovi Sanna-Maria

luokanopettaja 2A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5286 sanna-maria.hovi@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Huntsala Jaana

siivous Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 040 719 3094 jaana.huntsala@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Häggblom Anina

luokanopettaja 3B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5282 anina.haggblom@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen
I

Ikävalko Eija

koulunkäynninohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5397 eija.ikavalko@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Isokangas Pasi

sivistysjohtaja Sivistysosasto Puh. 044 435 5300 pasi.isokangas@nousiainen.fi Osoite: Hallintokuja 2 21270 Nousiainen

Isotalo Anita

hallintosihteeri Sivistysosasto Puh. 044 435 5301 anita.isotalo@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Isotalo Henna

nuorisotyön koordinaattori Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5305 henna.isotalo@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen
J

Jalonen Kimmo

rehtori Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5310 kimmo.jalonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Johansson Elisa

koulunkäynninohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5393 elisa.johansson@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Jyränti Päivi

luokanopettaja 3A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5288 paivi.jyranti@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Jäppilä Antti

teknisentyön opettaja 9D Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5319 antti.jappila@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
K

Kakkuri Henna

esiluokanopettaja Valpperin koulu Puh. 044 435 5373 henna.kakkuri@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Kallio Pauliina

rehtori 1-2 lk. Paijulan koulu Puh. 044 435 5360 pauliina.kallio@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Kallionpää Tarja

esiluokanopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5345 tarja.kallionpaa@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Kangasniemi Jouni

vapaa-aikatoimen päällikkö Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5303 jouni.kangasniemi@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Kankaanpää Tiina

varhaiskasvatuksen erityisopettaja Varhaiskasvatus Puh. 044 435 5203 tiina.kankaanpaa@nousiainen.fi Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Karjalainen Kristiina

toimistosihteeri Tekninen osasto Puh. 044 435 5401 kristiina.karjalainen@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Karjalainen Seppo

vt. työpäällikkö, liikunta-alueiden hoitaja Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5415 seppo.karjalainen@nousiainen.fi

Karttunen Raili

erityisluokanopettaja 3E Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5348 raili.karttunen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Kaunonen Paula

kirjastovirkailija Kirjasto Puh. 044 435 5302 paula.kaunonen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Keskuskeittiö

Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5441 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Kirjasto

Kirjasto Puh. 044 435 5355 Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Kirkonpiirin koulu esiopetuksen täydentävä päivähoito

Puh. 044 435 5333 Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Kiuru Marjo

opinto-ohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5314 marjo.kiuru@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Knuutila Jussi

luokanopettaja 6A Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5334 jussi.knuutila@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Koivunen Sampsa

LI, TT 7C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5312 sampsa.koivunen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Korpelainen Paula

luokanopettaja 1B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5283 paula.korpelainen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Koskela Katri

luokanopettaja 1B Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5335 katri.koskela@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Koskelainen Jonna

koulunkäynninohjaaja, koululaisten IP kerho Paijulan koulu Puh. 044 435 5363 Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Koski Anne

toimistosihteeri Nousiaisten Vesi Oy, Tekninen osasto Puh. 044 435 5402 anne.koski@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Krouvila Ari

kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5412 ari.krouvila@nousiainen.fi

Kuparinen Kati

RU, VE Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5313 kati.kuparinen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
L

Laaksonen Pirkko

asianhallintasihteeri Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5501 pirkko.laaksonen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Lahtonen Saila

esiopetuksen täydentävä päivähoito Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5333 saila.lahtonen@nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Laiho Anne

päiväkodin johtaja Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5245 anne.laiho@nousiainen.fi Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Laihonen Josefina

koululaisten AP/IP kerho Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5325 josefina.laihonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Laitinen Armi

Moisiokodin keittiöpäällikkö Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5448 armi.laitinen@nousiainen.fi

Lehtinen Mika

luokanopettaja 6 lk. Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5341 mika.lehtinen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Lehto Leea

EN, RU, SA Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5323 leea.lehto@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Leppimäki Taru

etsivä nuorisotyöntekijä Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 6919 etsiva@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Liljeroos Riikka

hallintojohtaja Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5500 riikka.liljeroos@nousiainen.fi Osoite: Hallintokuja 2 21270 Nousiainen

Loiske Kuismapekka

HI, YH Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5387 kuismapekka.loiske@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Lonki Maarit

palveluvastaava-siivooja Ruoka- ja puhdistuspalvelut, Valpperin koulu Puh. 044 435 5444 maarit.lonki@nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Lyytikäinen Anssi

liikunnanohjaaja Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5306 anssi.lyytikainen@nousiainen.fi Osoite: Hallintokuja 2 21270 Nousiainen

Länne Markus

MU, UE 9A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5324 markus.lanne@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Lönnroth Maija

esiopetuksen täydentävä päivähoito Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5333 maija.lonnroth@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
M

Makkonen Eeva

EN, RU 8C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5388 eeva.makkonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Mansikkamäki Riina

erityisopettaja Paijulan koulu Puh. 044 435 5365 riina.mansikkamaki@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Martikkala Mika

BI, GE 7B, pääluottamusmies, Juko ry. Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5506 mika.martikkala@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Marttila Katja

luokanopettaja 4.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5336 katja.marttila@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Mattila Mia

varhaiskasvatusohjaaja Varhaiskasvatus Puh. 044 435 5202 mia.mattila@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Mikkonen Elina

luokanopettaja 3.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5331 elina.mikkonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Moisiokodin keittiö

Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5447

Montonen Martti

MA, FY, KE, ATK 8B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5392 martti.montonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Mäkilä Mari

palveluvastaava Päiväkoti Vappula, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5446 mari.makila@nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 16 21270 Nousiainen

Mäkinen Satu

rehtori 1-2 lk. Valpperin koulu Puh. 044 435 5370 satu.makinen@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Möyrä Petra

luokanopettaja 3-4 lk. Valpperin koulu Puh. 044 435 5372 petra.moyra@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen
N

Naperot-ryhmä

Päiväkoti Vappula Puh. 044 435 5230 Osoite: Mietoistentie 16 21270 Nousiainen

Nasut-ryhmä

Koljolan päiväkoti Puh. 040 410 8312 Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen

Niittymäki Tomi

kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5413 tomi.niittymaki@nousiainen.fi

Nissi Marjo

siivoustyön ohjaaja Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5460 marjo.nissi@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Nummen koulu, aamu- ja iltapäivätoiminta

Nummen koulu Puh. 044 435 5344 Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Nuorisotilat

Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5304 Osoite: Hallintokuja 2 21270 Nousiainen

Nuppulan Tenavat-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5240 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Nurminen Teija

koululaisten AP/IP kerho Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5325 teija.nurminen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
O

Opettajainhuone

Henrikin yksikkö Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5311 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Opettajainhuone

Nummen yksikkö Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5342 Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Opettajainhuone

Lukio Puh. 044 435 5381 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Opettajainhuone, koulunkäynninohjaaja

Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5327 Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
P

Palmroth Viviana

toimistosihteeri Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5502 viviana.palmroth@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Pirpanat-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5247 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Puhit-ryhmä

Koljolan päiväkoti Puh. 040 905 2913 Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen

Pulli Juha

rehtori, 5lk. Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5330 juha.pulli@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Päiviö Sari

esiopetus Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5332 sari.paivio@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
R

Ranne Mikko

KU, UE Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5390 mikko.ranne@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Rantanen Pirjo

apulaisrehtori Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5340 pirjo.rantanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Rauvola Jarmo

tekninen johtaja Tekninen osasto Puh. 044 435 5400 jarmo.rauvola@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Rauvola Jarmo

toimitusjohtaja Nousiaisten Vesi Oy Puh. 044 4355 400 jarmo.rauvola@nousiainen.fi Osoite: Nousiaisten Vesi Oy Nummentie 5 21270 Nousiainen

Reivonen Jouni

kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5417 jouni.reivonen@nousiainen.fi

Rekola Mika

talonrakennusinsinööri Tekninen osasto Puh. 044 435 5405 mika.rekola@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Rosten Kirsi

koulukuraattori Kouluterveydenhoito Puh. 044 435 7839 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Runola Armi

luokanopettaja Paijulan koulu Puh. 044 435 5362 armi.runola@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen
S

Salama Maarit

koulunkäynninohjaja Valpperin koulu Puh. 044 435 5504 maarit.salama@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Salmi Hannu-Pekka

koulunkäynninohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5398 hannu-pekka.salmi@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Salo Virpi

kirjastonhoitaja-kulttuurisihteeri Kirjasto Puh. 044 435 5358 virpi.salo@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Salonen Heidi

luokanopettaja 2.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5339 heidi.salonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Seppälä Marika

esiluokanopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5346 marika.seppala@nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Sillanpää Olli

tekninen asiantuntija Tekninen osasto Puh. 044 011 0123 olli.sillanpaa@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Siltanen Heli

palveluvastaava-siivooja Paijulan koulu, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5445 heli.siltanen@nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Silver Ellen

luokanopettaja 5-6 lk. Valpperin koulu Puh. 044 435 5371 ellen.silver@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Simolin Elisa

erityisluokanopettaja 1E, 2E Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5349 elisa.simolin@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Sinisalo Sari

palveluvastaava-siivooja Kirkonpiirin koulu, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5443 sari.sinisalo@nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Sippola Salla

LI, TT 9C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5394 salla.sippola@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Sukoinen Anne

kirjanpitäjä Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5511 anne.sukoinen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Suna-Keula Päivi

luokanopettaja 2B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5281 paivi.suna-keula@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Suominen Tapio

erityisluokanopettaja 7E, 8E, 9E Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5316 tapio.suominen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Susi Jonna

taloussuunnittelija Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5510 jonna.susi@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen
T

Taaperot-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5246 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Tammi Pekka

luokanopettaja 5B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5289 pekka.tammi@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Tekninen päivystys

Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5410 Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Teuri Sami

luokanopettaja 3-4 lk, vararehtori Paijulan koulu Puh. 044 435 5361 sami.teuri@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Tikrut-ryhmä

Koljolan päiväkoti Puh. 040 905 2914 Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen

Tuomi-Cook Marika

EN, RU Henrikin yhtenäiskoulu, Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5328 marika.tuomi-cook@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Tuominiemi Piia

erityisopetus Kirkonpiirin koulu, Valpperin koulu Puh. 044 435 5337 piia.tuominiemi@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen
U

Uski Riikka

Kirjasto- ja kulttuuritoimenjohtaja Kirjasto Puh. 044 435 5356 riikka.uski@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen
V

Valtola Elina

AI Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5395 elina.valtola@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Vapola Anu

esiopetus Paijulan koulu Puh. 044 435 5364 anu.vapola@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Varvio Ulla

KO 7D Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5322 ulla.varvio@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Vekarat-ryhmä

Päiväkoti Vappula Puh. 044 435 5231 Osoite: Mietoistentie 16 21270 Nousiainen

Vesselit-ryhmä (vuorohoito)

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5248 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Viikarit-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5249 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Viljanen Jasmine

luokanopettaja 1A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5285 jasmine.viljanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Viljanen Jukka

luokanopettaja 4B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5287 jukka.viljanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Viljanen Kaisa

MA, FY, KE 7A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5396 kaisa.viljanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Ville Leisten

luokanopettaja 5-6 lk. Puh. 044 435 5361 ville.leisten@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen
W

Wuopio Päivi

järjestelmäasiantuntija Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5505 paivi.wuopio@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
Y

Ylitalo Kaisa

AI, HI, YH Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5391 kaisa.ylitalo@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Ylä-Tuomola Anne-Leena

palveluvastaava Päiväkoti Nuppula, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5449 anne-leena.yla-tuomola@nousiainen.fi Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen
Ö

Öhman Annamari

AI 9B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5391 annamari.ohman@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen