A

Aakula Auli

luokanopettaja 6A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5280 auli.aakula@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Ahrelma Anna-Maria

erityisluokanopettaja 3D-5D Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5342 anna-maria.ahrelma@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Ala-Kauhaluoma Markus

luokanopettaja 5-6 lk. Valpperin koulu Puh. 044 435 5371 markus.ala-kauhaluoma@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Anttila Satu

markkinapaikkavastaava Liikunta ja nuorisotyö Puh. 040 554 7778 henrikin.markkinapaikat@gmail.com Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Aro-Heinilä Antti

7A MA, FY, KE Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5389 antti.aro-heinila@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Arvio Marjo

luokanopettaja 5A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5399 marjo.arvio@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
B

Bacso Katja

luokanopettaja 3.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5338 katja.bacso@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Blom Anett

rehtori Lukio Puh. 044 435 5380 anett.blom@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
D

Dahlgren Minna

päiväkodin johtaja Koljolan päiväkoti Puh. 040 451 7604 minna.dahlgren@pilkepaivakodit.fi Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen
E

Einiö Keijo

luokanopettaja 6.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5329 keijo.einio@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Eriksson-Tolkki Vilhelmiina

Työpajatoiminnan ohjaaja Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 6952 tyopaja@mynamaki.fi
G

Grönholm Pertti

rakennustarkastaja Tekninen osasto Puh. 044 4355 403 pertti.gronholm@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen
H

Haataja Samuli

erityisopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5321 samuli.haataja@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Halonen Minna

varhaiskasvatusjohtaja Varhaiskasvatus Puh. 044 435 5201 minna.halonen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Heikkilä Anne-Maria

koulusihteeri Henrikin yhtenäiskoulu, Lukio Puh. 044 435 5315 anne-maria.heikkila@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Heikkilä Katri

palveluvastaava Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5448 katri.heikkila@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Heinonen Pasi

vesihuolto-osaston hoitaja Kiinteistönhoito, Nousiaisten Vesi Oy Puh. 044 435 5411 tai 044 435 5410 pasi.heinonen@nousiainen.fi Osoite: Nousiaisten Vesi Oy Nummentie 5 21270 Nousiainen

Heinonen Teemu

kunnanjohtaja Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5555 teemu.heinonen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Helenius Sanna

koulunkäynninohjaaja Valpperin koulu Puh. 044 435 5372 sanna.helenius@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Helevä-Launonen Päivi

erityisopettaja Henrikin yhtenäiskoulu, Valpperin koulu Puh. 044 435 5343 paivi.heleva-launonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Helin Jaana

erityisluokanopettaja 5C-6C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5347 jaana.helin@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Honkavaara Sinikka

ruokahuoltopäällikkö Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5440 sinikka.honkavaara@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Hovi Sanna-Maria

luokanopettaja 2A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5286 sanna-maria.hovi@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Huntsala Jaana

siivous Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 040 719 3094 jaana.huntsala@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Huppunen Eliisa

resurssiopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5350 eliisa.huppunen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Häggblom Anina

luokanopettaja 3B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5282 anina.haggblom@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen
I

Iltapäivätoiminta Valpperi

Valpperin koulu Puh. 050 567 1880 Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Isokangas Pasi

sivistysjohtaja Sivistysosasto Puh. 044 435 5300 pasi.isokangas@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Isotalo Anita

hallintosihteeri Sivistysosasto Puh. 044 435 5301 anita.isotalo@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Isotalo Henna

nuorisotyön koordinaattori Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5305 henna.isotalo@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen
J

Jalonen Kimmo

rehtori Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5310 kimmo.jalonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Johansson Elisa

koulunkäynninohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5393 elisa.johansson@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Jyränti Päivi

luokanopettaja 3A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5288 paivi.jyranti@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Jäppilä Antti

teknisentyön opettaja 7D Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5319 antti.jappila@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen
K

Kakkuri Henna

luokanopettaja 3-4lk. Valpperin koulu Puh. 044 435 5373 henna.kakkuri@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Kallionpää Tarja

esiluokanopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5345 tarja.kallionpaa@edu.nousiainen.fi Osoite: Oikotie 5 21270 Nousiainen

Kangasniemi Jouni

vapaa-aikatoimen päällikkö Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5303 jouni.kangasniemi@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Kankaanpää Tiina

varhaiskasvatuksen erityisopettaja Varhaiskasvatus Puh. 044 435 5203 tiina.kankaanpaa@nousiainen.fi Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Karjalainen Kristiina

toimistosihteeri Tekninen osasto Puh. 044 435 5401 kristiina.karjalainen@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Karttunen Raili

erityisluokanopettaja 1C-2C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5348 raili.karttunen@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Kaunonen Paula

kirjastovirkailija Kirjasto Puh. 044 435 5302 paula.kaunonen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Keskuskeittiö

Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5441 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Kirjasto

Kirjasto Puh. 044 435 5355 Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Kirkonpiirin koulu esiopetuksen täydentävä päivähoito

Puh. 044 435 5333 Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Kiuru Marjo

opinto-ohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5314 marjo.kiuru@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Kiuru Virva

kirjanpitäjä Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5511 virva.kiuru@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Knuutila Jussi

luokanopettaja 5.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5334 jussi.knuutila@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Koivunen Sampsa

LI, TT 9C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5312 sampsa.koivunen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Korpelainen Paula

luokanopettaja 1.lk Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5283 paula.korpelainen@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Koskela Katri

erityisluokanopettaja 2B, 3B Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5335 katri.koskela@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Koskelainen Jonna

koulunkäynninohjaaja, koululaisten IP kerho Puh. 044 435 5363 Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Koski Anne

toimistosihteeri Nousiaisten Vesi Oy, Tekninen osasto Puh. 044 435 5402 anne.koski@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Koskinen Ida

erityisluokanopettaja 3C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5349 ida.koskinen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Koskinen Jukka

luokanopettaja 4 B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5341 jukka.koskinen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Krouvila Ari

kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5412 ari.krouvila@nousiainen.fi
L

Laaksonen Pirkko

asianhallintasihteeri Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5501 pirkko.laaksonen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Lahtonen Saila

esiopetuksen täydentävä päivähoito Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5333 saila.lahtonen@nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Laiho Anne

päiväkodin johtaja Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5245 anne.laiho@nousiainen.fi Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Laihonen Josefina

koululaisten AP/IP kerho Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5325 josefina.laihonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Laitinen Armi

palveluvastaava Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5445 armi.laitinen@nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Lehto Leea

EN, RU, SA, 8A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5323 leea.lehto@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Leppimäki Taru

etsivä nuorisotyöntekijä Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 6919 etsiva@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Liljeroos Riikka

hallintojohtaja Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5500 riikka.liljeroos@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Loiske Kuismapekka

HI, YH, 8C Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5387 kuismapekka.loiske@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Lonki Maarit

palveluvastaava-siivooja Ruoka- ja puhdistuspalvelut, Valpperin koulu Puh. 044 435 5444 maarit.lonki@nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Lyytikäinen Anssi

liikunnanohjaaja Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5306 anssi.lyytikainen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Länne Markus

MU, UE, 7A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5324 markus.lanne@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Lönnroth Maija

esiopetuksen täydentävä päivähoito Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5333 maija.lonnroth@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
M

Makkonen Eeva

EN, RU Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5388 eeva.makkonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Mansikkamäki Riina

erityisopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5365 riina.mansikkamaki@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Martikkala Mika

BI, GE 9B, pääluottamusmies, Juko ry. Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5506 mika.martikkala@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Marttila Katja

laaja-alainen erityisopettaja Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5337 katja.marttila@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Mattila Mia

varhaiskasvatusohjaaja Varhaiskasvatus Puh. 044 435 5202 mia.mattila@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Mikkonen Elina

luokanopettaja 2.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5331 elina.mikkonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Moisiokodin keittiö

Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5447

Montonen Martti

MA, FY, KE, ATK Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5392 martti.montonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Mäkilä Mari

palveluvastaava Päiväkoti Vappula, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5446 mari.makila@nousiainen.fi Osoite: Oikotie 5 21270 Nousiainen

Mäkinen Satu

rehtori 1-2 lk. Valpperin koulu Puh. 044 435 5370 satu.makinen@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen
N

Naperot-ryhmä

Päiväkoti Vappula Puh. 044 435 5230 Osoite: Oikotie 5 21270 Nousiainen

Nasut-ryhmä

Koljolan päiväkoti Puh. 040 410 8312 Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen

Niittymäki Tomi

kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5413 tomi.niittymaki@nousiainen.fi

Nissi Marjo

siivoustyön ohjaaja Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5460 marjo.nissi@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Nummen koulu, aamu- ja iltapäivätoiminta

Nummen koulu Puh. 044 435 5344 Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Nuorisotilat

Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5304 Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Nuppulan Tenavat-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5240 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Nurminen Teija

koululaisten AP/IP kerho Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5325 teija.nurminen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
O

Opettajainhuone

Henrikin yksikkö Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5311 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Opettajainhuone

Nummen yksikkö Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5342 Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Opettajainhuone

Lukio Puh. 044 435 5381 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Opettajainhuone, koulunkäynninohjaaja

Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5327 Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
P

Palmroth Viviana

toimistosihteeri Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5502 viviana.palmroth@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen

Pekkanen Juha

liikuntapaikka/kiinteistöjen hoitaja Kiinteistönhoito, Liikunta ja nuorisotyö Puh. 044 435 5416 juha.pekkanen@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Pirpanat-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5247 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Puhit-ryhmä

Koljolan päiväkoti Puh. 040 905 2913 Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen

Pulli Juha

rehtori, luokanopettaja 4lk. Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5330 juha.pulli@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Päiviö Sari

esiopetus Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5332 sari.paivio@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
R

Ranne Mikko

KU, UE, 8B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5390 mikko.ranne@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Rantanen Pirjo

apulaisrehtori Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5340 pirjo.rantanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Rauvola Jarmo

tekninen johtaja Tekninen osasto Puh. 044 435 5400 jarmo.rauvola@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Rauvola Jarmo

toimitusjohtaja Nousiaisten Vesi Oy Puh. 044 4355 400 jarmo.rauvola@nousiainen.fi Osoite: Nousiaisten Vesi Oy Nummentie 5 21270 Nousiainen

Reivonen Jouni

kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5417 jouni.reivonen@nousiainen.fi

Rekola Mika

työpäällikkö Tekninen osasto Puh. 044 435 5405 mika.rekola@nousiainen.fi Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Rosten Kirsi

koulukuraattori Kouluterveydenhoito Puh. 044 435 7839 Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Runola Armi

luokanopettaja 6.lk Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5362 armi.runola@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen
S

Salama Maarit

koulunkäynninohjaja Valpperin koulu Puh. 044 435 5504 maarit.salama@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen

Salmi Hannu-Pekka

koulunkäynninohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5398 hannu-pekka.salmi@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Salonen Heidi

esiopetus Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5336 heidi.salonen@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Samsten-Aalto Marjo

erityisluokanopettaja 7F, 8F, 9F Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5320 marjo.aalto@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Seppälä Marika

esiluokanopettaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5346 marika.seppala@nousiainen.fi Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Siltanen Heli

palveluvastaava-siivooja Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5442 heli.siltanen@nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Sinisalo Sari

palveluvastaava-siivooja Kirkonpiirin koulu, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5443 sari.sinisalo@nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Sippola Salla

LI, TT, 7B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5394 salla.sippola@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Suna-Keula Päivi

luokanopettaja 2B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5281 paivi.suna-keula@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Suomalainen Elina

kirjastonhoitaja-kulttuurisihteeri Kirjasto Puh. 044 435 5358 elina.suomalainen@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen

Suominen Tapio

erityisluokanopettaja, HI, 8E, 9E Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5316 tapio.suominen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Susi Jonna

taloussuunnittelija Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5510 jonna.susi@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen
T

Taaperot-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5246 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Tammi Pekka

luokanopettaja 5B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5289 pekka.tammi@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Tekninen päivystys

Kiinteistönhoito Puh. 044 435 5410 Osoite: Nummentie 5 21270 Nousiainen

Teuri Sami

luokanopettaja 4A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5313 sami.teuri@edu.nousiainen.fi Osoite: Koulutie 4 21270 Nousiainen

Tikrut-ryhmä

Koljolan päiväkoti Puh. 040 905 2914 Osoite: Vahdontie 26 21270 Nousiainen

Tuomi-Cook Marika

EN, RU Henrikin yhtenäiskoulu, Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5328 marika.tuomi-cook@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Tuominiemi Piia

erityisopetus Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5337 piia.tuominiemi@edu.nousiainen.fi Osoite: Urheilutie 12 21270 Nousiainen
U

Uski Riikka

Kirjasto- ja kulttuuritoimenjohtaja Kirjasto Puh. 044 435 5356 riikka.uski@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 17 21270 Nousiainen
V

Valo Mira

koulunkäynninohjaaja Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5397 mira.valo@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Valtola Elina

AI Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5395 elina.valtola@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Vapola Anu

esiopetus Kirkonpiirin koulu Puh. 044 435 5336 anu.vapola@edu.nousiainen.fi Osoite: Vahdontie 52 21270 Nousiainen

Varvio Ulla

KO,TT 9D Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5322 ulla.varvio@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Vekarat-ryhmä

Päiväkoti Vappula Puh. 044 435 5231 Osoite: Oikotie 5 21270 Nousiainen

Vesselit-ryhmä (vuorohoito)

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5248 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Viikarit-ryhmä

Päiväkoti Nuppula Puh. 044 435 5249 Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen

Viljanen Jasmine

luokanopettaja 1.lk Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5285 jasmine.viljanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen

Viljanen Jukka

luokanopettaja 6B Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5287 jukka.viljanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Viljanen Kaisa

MA, FY, KE 9A Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5396 kaisa.viljanen@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Ville Leisten

luokanopettaja 5-6 lk. Puh. 044 435 5361 ville.leisten@edu.nousiainen.fi Osoite: Mietoistentie 360 21270 Nousiainen
W

Wuopio Päivi

järjestelmäasiantuntija Hallinto-ja talousosasto Puh. 044 435 5505 paivi.wuopio@nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 19 21270 Nousiainen
Y

Ylitalo Kaisa

AI Henrikin yhtenäiskoulu Puh. 044 435 5391 kaisa.ylitalo@edu.nousiainen.fi Osoite: Moisiontie 16 21270 Nousiainen

Ylä-Tuomola Anne-Leena

palveluvastaava Päiväkoti Nuppula, Ruoka- ja puhdistuspalvelut Puh. 044 435 5449 anne-leena.yla-tuomola@nousiainen.fi Osoite: Maskuntie 26 21270 Nousiainen